Top
K500 > CARPORT X1 – czarny

CARPORT X1 – czarny

  • Łatwy montaż do betonu
  • Podkonstrukcja wyposażona w aluminiowy system odwodnień – 100% szczelny
  • Kąt nachylenia 10°
  • Max długość modułu 2320 mm
  • Max szerokość modułu 1156mm
  • 15 modułów w pionowym układzie 3×5

Istnieje możliwość konfiguracji Carportu pod dowolne panele!

W tym celu skontaktuj się z nami:

Adriana:  [email protected]

Emil:  [email protected]

Opis

Uniwersalny Carport X1 to innowacyjne rozwiązanie o skali światowej. Innowacje wprowadzone w Carporcie to możliwość zastosowania większości rozmiarów modułów dostępnych na rynku, technologii w postaci bifacial, monofacial i full screen. Zastosowanie szczelnego systemu montażowego rynnowego firmy K500 sprawia, że konstrukcja jest szczelna oraz łatwa w montażu i eksploatacji

Wiata Carport X1 posiada możliwość rozbudowy i przedłużania miejsc parkingowych dostosowanych do potrzeb klienta, które realizujemy indywidualnie.

Cała konstrukcja pokryta jest anodą dostępną w dwóch wariantach kolorystycznych (srebrnym i czarnym). Za dodatkową opłatą możliwość wybrania innego koloru.

Wiata zaprojektowana dla 3 strefy wiatrowej oraz 3 strefy śniegowej.

Produkt w 100% wyprodukowany w Polsce

Carport czarny X1
CARPORT X1
WIATA PRZEMYSŁOWA X1 CARPORT JEST ZAPROJEKTOWANA DLA PRZEMYSŁU ORAZ FIRM. WIATA DO WYKORZYSTANIA NA PARKINGACH POKRYTYCH KOSTKĄ BRUKOWĄ  LUB WYLANYCH POWIERZCHNIACH ASFALTOWYCH.
X1  TO MODUŁOWA KONSTRUKCJA KTÓRĄ MOŻNA KONFIGUROWAĆ I DOPASOWYWAĆ DO PARKINGÓW. CARPORT WYPOSAŻONY JEST W ALUMINIOWY SYSTEM ODWODNIEŃ – KONSTRUKCJA SZCZELNA.

UWAGA TRANSPORT 

Konstrukcje K504, K505, K506, K6000 Carport, K6400 Carport, K65000 Carport, K6200Z Carport, K6300Z Carport, X1 Carport są wysyłane spedycją. Firma K500 nie zapewnia rozładunku tych konstrukcji, rozładunek zapewnia Odbiorca pod wskazanym adresem dostawy. W  innym przypadku  prosimy  o kontakt z Biurem K500 w celu ustalenia transportu z HDS – usługa dodatkowo płatna, podlega indywidualnej wycenie.

Informacje dodatkowe

GRUBOŚĆ RAMKI MODUŁU (mm)

30mm, 35mm, 40mm

KOLOR KLEM

SREBRNY, CZARNY

ILOŚĆ MODUŁÓW (szt)

15